Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Edebilirsiniz

• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz Facebook hesabınız ile buradan daha hızlı kayıt olabilrsiniz İyi forumlar dileriz...

Haber Öğretmen Performans Değerlendirme Sistemine Tepki

Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz Facebook hesabınız ile buradan daha hızlı kayıt olabilrsiniz
Admin İletişim!
Memur-Sen-Aksaray-3-768x511.jpg

Eğitim Bir-Sen Şubesi, son dönemlerde öğretmenlerin yaşadığı sorunlara dikkat çekerek tepki gösterdi.

15 Temmuz Milli İrade Meydanında, ‘Öğretmen Performans Değerlendirme Sistemi Taslağı’ ve ‘Öğretmenlerin Şiddete Maruz Kalmalarıyla’ ilgili düzenlenen basın açıklamasında konuşan Eğitim Bir-Sen Aksaray Şube Başkanı Murat Günaydın, şunları söyledi: “Milli Eğitim Bakanlığı’nın eğitimcilerin moral ve motivasyonunu bozacak, yüz yüze bakanları karşı karşıya getirecek, saygınlığını zedeleyecek ‘Performans Değerlendirme Sistemi Taslağı’na ilişkin itirazlarımızı haykırmak bazısı ölümle sonuçlanan şiddet olaylarını protesto etmek amacıyla bir araya geldik. Ekim 2017 tarihli Kurum İdari Kurulu Çalışma Raporu’nda pilot illerde uygulaması başlatılan, öğretmen motivasyonunu olumsuz etkileyecek, çalışma barışını bozacak, kanuni dayanağı olmayan, ‘Öğretmen Performans Değerlendirme Sistemi’nin pilot illerdeki uygulanmasına son verme hususunda hükümet tarafı ile görüşülmüş olmasına ve konunun imza altına alınmasına rağmen böyle bir taslağın hazırlanması. Bakanlığın attığı imzanın gereğini yerine getirmekten imtina ettiğini göstermektedir” dedi.

Basın açıklaması, katılanların ellerindeki dövizlerle bir süre slogan atmasının ardından sona erdi. Haber: Armağan ŞEN – Ajans AHA

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar